Jak zdobyć popularność na Insta?

Obecnie Instagram skupia się na promowaniu osób z największą ilością polubień pod zdjęciami, ale i nie tylko. Szanse mają również mniejsze konta o ile są bardzo aktywne. Im zatem większa aktywność na naszym profilu tym większe prawdopodobieństwo, że nasze konto zacznie być przychylniej traktowane przez serwis. Czego dokładnie należy dokonać, aby tak się stało?

Rozpoznawalność na Instagramie

kup like na instagramAlgorytm Instagrama dba o konta, które są najbardziej aktywne. Co to oznacza? Oczywiście częste dodawanie instastory, najlepiej z interaktywnymi naklejkami, robienie live, tagowanie mniej w jakich zostało zrobione dane zdjęcie zarówno na story, jak i w przypadku tych wstawianych na nasz profil. Ponadto od niedawna liczy się także ilość osób, która zapisała nasze zdjęcie, a także czas jaki inni poświęcają na jego oglądanie. Warto to wykorzystać pisząc dłuższe posty i zadając w nich jednocześnie pytania zachęcając użytkowników do zostawienia komentarza, aby tym samym zwiększyć jeszcze bardziej zaangażowanie. Dawanie ciekawych porad w postach z kolei sprawi, że częściej będą one zapisywane. Aby jednak w ogóle zostały dostrzeżone muszą zyskiwać coraz więcej polubień. Jeżeli chcesz zwiększyć ten wzrost optymalnie, oprócz powyższych praktyk po prostu kup like na Instagram dzięki czemu zwiększysz szanse na to, aby zdjęcie pojawiło się u samej góry w hashtagach, które stosujesz. Zwiększone szanse na bycie dostrzeżonym to jednocześnie generowanie jeszcze większej ilości serduszek przez osoby, które zauważyły nasze zdjęcie.

W ten sposób napędzamy całą machinę i „wgryzamy się” w algorytm sprawiając, że nasze konto staje się coraz bardziej widoczne nie tylko w hashtagach, ale także w lupce czyli w miejscu w którym pojawiają się polecane posty na podstawie naszych polubień i polubień naszych znajomych. Instagram lubi wrzucać do tej sekcji właśnie konta z wysokim współczynnikiem zaangażowania.