Wygodna szafka pracownicza do zakładu

Brak miejsc do bezpiecznego składowania odzieży pracowniczej był na zakładzie ciągłym problemem, podobnie jak problem z przechowywaniem ubrania i rzeczy osobistych. Stare szafki pracownicze były bowiem obecne na zakładzie od początku jego powstania, i obecnie nadawały się tylko do wymiany z racji iż mimo konserwacji były zardzewiałe, a w wielu przypadkach nie działały zamki. By zapewnić większy komfort pracownikom, wymieniliśmy przy pierwszej okazji stare szafki na całkowicie nowe.

Nowoczesne szafki na odzież pracowniczą

szafa ubraniowa bhpPrzede wszystkim, dużym problemem był wpływ osadu pochodzącego z preparatów wykorzystywanych w trakcie wykonywania zadań. Niejednokrotnie pracownicy uskarżali się muszą przechowywać ubranie w tej samej szafce co odzież, więc ulega ono uszkodzeniu czy zabrudzeniu. Bardzo niewielka pojemność również powodowała niezadowolenie, więc nowe szafki, które od początku roku trafiły na wyposażenie firmy są nie tylko pojemne, ale również wygodne. Każda nowa szafa ubraniowa BHP jest od środka wyłożona tworzywem sztucznym, odpornym na działanie preparatów które wykorzystujemy podczas pracy. Nie jest więc tak podatna na rdzewienie czy uszkodzenia jak standardowe metalowe szafy, a tym samym ma od nich zdecydowanie dłuższą żywotność. Wnętrze każdej szafy jest dwukrotnie bardziej pojemne, a dla pracowników największa zaletą są dwie przegrody na odzież, w których mogą bezpiecznie składować zarówno odzież roboczą jak i ubranie codzienne. Bardzo wygodne są również przegrody na obuwie i przedmioty osobiste, nieobecne w starych szafkach. Nowe szafki zajmują jednak nieco więcej miejsca niż stare modele, więc by pomieścić wszystkie należało stworzyć nową szatnię dla pracowników, co było powodem tym większego zadowolenia załogi, z racji większej przestrzeni w każdej szatni i dużej swobody ruchu, nawet w momencie rozpoczynania zmiany, gdzie wszyscy pracownicy przebywają w szatni w jednym momencie.

Niektórzy pracownicy zachwalają również doskonałe zamki, do których posiadają wyłączny dostęp za pomocą kluczy dostępowych. Szafki są bowiem możliwe do otwarcia tylko za pomocą owego klucza lub też głównego klucza dostępowego, posiadanego przez dowódcę ochrony obiektu, więc są zdecydowanie bezpieczniejsze od jakichkolwiek starych modeli.