Producent folii stretchowej w dobrej cenie

Jesteśmy niedużą firmą prowadzącą sprzedaż mebli. Nasz sklep jest nastawiony na sprzedaż online. Meble są naszej produkcji, głównie są to meble drewniane, ewentualnie pokryte obiciem tapicerowanym. Jako że wszystkie produkty wysyłamy na terenie całej Polski, zależy nam, by paczki były zabezpieczone.

Sklep oferujący folie stretchową prosto od producenta

folia stretch producentStaramy się nie oszczędzać na opakowaniach, które służą do wysyłek. Wiadomo, że zależy nam, by produkty docierały do naszych klientów w nienaruszonym stanie. Nie wyobrażam sobie, bym wysyłał meble bez zabezpieczenia, bo prawdopodobnie wtedy meble dotarłyby poobijane. A dla mnie jako sprzedawcy, byłyby to dodatkowe koszty, bo albo klient wtedy zwraca cały towar, albo muszę dać jakąś zniżkę w celu rekompensaty. Dlatego zawsze całe meble obkładamy styropianem, następnie kartonowymi płytami, które na sam koniec dokładnie stretchujemy. Stretch gwarantuje nam, że cała paczka jest idealnie owinięta. Niestety ostatnio firma, która zaopatrywała nas w materiały przydatne w wysyłkach, upadła. Dlatego przeszukałem cały internet by znaleźć odpowiednią firmę. Interesuje mnie sklep, w którym oferowana jest folia stretch producent najlepiej jakby był Polski. W swojej pracy wspieramy polski biznes i ważne jest dla nas to, by wspomagać naszych przedsiębiorców. Sam wykonuję meble gwarantując, że to produkty krajowe i tego samego wymagam nawet od opakowań z jakich korzystamy. Znalezienie takiego produktu nie było łatwe. Dopiero dzięki znajomemu, który również siedzi w branży online i wysyła masowo przesyłki. Podesłał mi link do pewnego sklepu. Oferowany przez nich stretch był jakości, która spełniała moje wymagania, a dodatkowo można było zamówić całe komplety takiego stretchu, dzięki temu całość kosztowała naprawdę niewiele.

Kontakt mailowy z producentem był natychmiastowy, szybko doszliśmy do porozumienia, bo chciałem podjąć z kimś stałą współpracę. Chcę mieć stały dostęp do towaru z gwarancją, że nie zostanę na lodzie jak to było z poprzednią firmą, która z dnia na dzień się zamknęła, nie informując o jakichkolwiek problemach. Dzięki kompetentnej obsłudze od razu sklep mi się spodobał. Na pewno będę go dalej polecał, a ja mam nadzieję, że współpraca z nimi będzie dla mnie owocna.