Stojaki — wygodny sposób eksponowania ulotek

Ulotki stanowią jedną z form promocji swojej firmy lub przedsięwzięcia. To z nich można dowiedzieć się o trwających wydarzeniach, lokalach czy miejscach, w jakich się znajdujemy. Jest kilka sposobów na przedstawienie klientom ulotek — może rozdawać je bezpośrednio wskazana osoba, lecz dużo bardziej komfortowym rozwiązaniem będzie, kiedy ulotki umieści się na specjalnych stojakach.

Jakich rozmiarów ulotki można umieścić na stojakach?

polecane stojaki na ulotki a4W sklepach można znaleźć różne rodzaje stojaków, w tym na przykład te, na których umieszcza się wyłącznie pojedyncze egzemplarze. Służą one wówczas do poinformowania odwiedzającego o ciekawostkach związanych z konkretnym miejscem, przedmiotem bądź istotą (na przykład w ZOO, obiektach historycznych itp.). Jeśli jednak wymagane jest, aby potencjalny klient wziął ulotkę dla siebie, wówczas można wybrać takie stojaki, które pomieszczą nawet do kilkuset sztuk ulotek. Świetnie sprawdzą się również, żeby umieścić w nich karty menu restauracji lub baru. Występują w różnych rozmiarach — w sklepach są polecane stojaki na ulotki a4, a5, a także całkiem małe, na przykład na wizytówki oraz wiele innych. Większość z nich można znaleźć w wersji wysokiej (jedna ulotka pod drugą) lub standardowej, kiedy wszystkie umieszczone są razem. Stojaki posiadają solidną i przede wszystkim stabilną konstrukcję, na przykład wykonaną z aluminium. Niektóre modele, szczególnie te wysokie, można w wygodny sposób składać i rozkładać według potrzeby bez ryzyka uszkodzenia stojaka. Kieszenie służące do przechowywania ulotek zazwyczaj wykonuje się z przezroczystej pleksi, która chroni kartki między innymi przed zalaniem lub porwaniem przez wiatr. Jest to niedrogi gadżet, który poleca umieścić się w swoim lokalu.

Odpowiednio dobrane stojaki będą elegancko prezentować się na przykład w kinach, gdzie przedstawione będą zbliżające się seanse. Poleca się je umieścić również przed wejściami do sklepów, aby informowały klienta o aktualnych promocjach lub ciekawych produktach. Ich zastosowanie zależy wyłącznie od kupującego. W każdym przypadku będą praktyczne i skutecznie pomogą wypromować biznes. Stojaki można kupić w wygodny sposób przez Internet i bezpośrednio w sklepie dostosować rozmiar stojaka do ulotek, jakimi się dysponuje.