Zastosowanie szafek na telefony

 

Na różnego rodzaju szafki depozytowe możemy natknąć się najczęściej w szkołach, na basenie, czy też w miejscu pracy.  Są to meble o szczególnym znaczeniu, jeśli chodzi o bezpieczeństwo naszych dóbr materialnych oraz danych osobowych. Ich parametry techniczne, wytrzymałość i niezawodność, a także precyzja wykonania zamków i stabilność zawiasów w drzwiczkach mają bezpośredni wpływ na to, czy przedmioty takie jak telefon, portfel lub klucze nie dostaną się w niepowołane ręce.

Czy szafki na telefony są potrzebne?

szafka na telefonySolidna i niezawodna szafka na telefony to często obowiązkowe wyposażenie wielu pomieszczeń socjalnych. Coraz częściej na zakup takiej szafki decydują się władze szkół publicznych zwłaszcza, kiedy wśród uczniów napotyka się wyraźny problem związany z używaniem telefonów komórkowych w czasie trwania lekcji. Szafki depozytowe posiadają wiele wariantów kolorystycznych, dlatego dopasowanie ich do wystroju pomieszczenia nie stwarza trudności, a samo pomieszczenie nie traci na względach estetycznych. Meble tego typu zawsze są tworzone nie tylko z myślą o jak najwyższym poziomie bezpieczeństwa, ale także zaprojektowane są w taki sposób, aby zajmować jak najmniej przestrzeni. Nawet w niewielkiej szatni o stosunkowo ciasnym wnętrzu można dzięki temu umieścić bardzo dużo skrytek, a uniwersalne wymiary szafek depozytowych pozwalają na ich niestandardowe umiejscowienie, na przykład niskie szafki poziome można ustawić modułowo—jedna na drugiej. Na rynku dostępne są również modele, które można zawiesić na ścianie.

W zależności od indywidualnych potrzeb każde zamówienie możemy spersonalizować bezpośrednio na stronie producenta. Dzięki temu mamy możliwość wyboru konkretnego rodzaju zamka, koloru obudowy lub drzwiczek. Ponadto istnieje możliwość zakupu szafki o niestandardowych wymiarach oraz ilości poszczególnych skrytek.