Efektowne i trwałe listwy wykończeniowe

W domowych pomieszczeniach można wykorzystać wiele oryginalnych inspiracji aranżacyjnych. W sklepach nie brakuje efektownych mebli oraz artykułów o charakterze dekoracyjnym. Warto też pamiętać o technikach wykończeniowych, które nadają wnętrzom niebanalnego charakteru.

Wysokogatunkowe listwy przypodłogowe Mardom

listwy przypodłogowe mardom decorJedną z popularnych technik wykończeniowych jest praktyczna sztukateria. W sklepach można nabyć efektowne listwy przypodłogowe, ścienne i sufitowe. W eleganckich pomieszczeniach nierzadko stosowane są także dekoracyjne rozety. Wysokogatunkowa sztukateria wykonywana jest z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz na wilgoć. Często wykorzystywany jest wytrzymały materiał poliuretanowy, drewno, PCV, a nawet aluminium. Listwy przypodłogowe Mardom Decor oferowane są w różnych kolorach i wymiarach. Wąskie listwy doskonale sprawdzają się w mniejszych pomieszczeniach, natomiast szerokie i bardziej ozdobne w przestronnych wnętrzach. W eleganckich aranżacjach fenomenalnie wyglądają dekoracyjne listwy przypodłogowe, np. z ozdobnym fornirowaniem. Świetną propozycją dla nowoczesnych wnętrz są listwy podłogowe z oświetleniem LED, które rewelacyjnie sprawdzają się np. przy schodach, na korytarzach i w przedpokoju. Przy montażu listew należy koniecznie pamiętać o łącznikach i narożnikach, które stanowią o estetyce i profesjonalizmie. Co ważne – atrakcyjne i praktyczne listwy można dopasować do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego wielkości.

Gustownie urządzone mieszkanie to nie lada satysfakcja dla właścicieli mieszkania. Ogromny wybór produktów, które dostępne są w sklepach z wyposażeniem wnętrz pozwala na wykreowanie niebanalnych pomieszczeń, dostosowanych pod każdym względem do oczekiwań oraz preferencji użytkowników.