Najlepsza folia przemysłowa

Dla zapewnienia możliwie jak najlepszej jakości świadczonej usługi, firmy specjalizujące się w sprzedaży wysyłkowej, wykorzystują różnego rodzaju artykuły pakowe, przed przekazaniem przesyłki kurierowi. Uprzednio paczki zostają zabezpieczane przed zniszczeniem wskutek oddziaływania czynników niesprzyjających. Niektóre artykuły pakowe, umożliwiają także zabezpieczenie przed samoczynnym otwarciem przesyłki w trakcie transportu.

Mocny i wytrzymały stretch

mocna folia stretch ciętaCoraz więcej firm oferujących sprzedaż za pośrednictwem sklepów internetowych, posiada własny magazyn oraz miejsce do pakowania zakupionych przez klienta produktów. Przedsiębiorstwa te, zaopatrzone są także w artykuły, takie jak opakowania kartonowe, taśmy pakowe, wypełniacze oraz różnego rodzaju folie, zarówno zwykłe, jak również bąbelkowe. Mocna folia stretch cięta na wymiar, wykorzystywana jest w końcowym etapie pakowania przesyłki, oraz pełni funkcje zabezpieczające przed uszkodzeniem towaru, związanym z bezpośrednim kontaktem z wodą lub wilgocią. Niezależnie od formy transportu towaru, bardzo ważne jest jego zabezpieczenie. Jeśli przewożony towar jest szczególnie narażony, możemy dodatkowo zastosować specjalne taśmy spinające, dodatkowo zapewniające stabilność towaru jeśli znajduje się on na europalecie transportowej. Zastosowanie folii stretch, także zapewnia zachowanie stabilności, szczególnie podczas przenoszenia europalet z towarem za pomocą wózków widłowych oraz elektrycznych transporterów. Folie stretch, wykonywane są z wykorzystaniem polietylenu oraz surowców pokrewnych, gdyż zapewniają one trwałość folii, przy jednoczesnym zachowaniu jej elastyczności.

Zdecydowanie warto zapoznać się z możliwościami nabycia folii ciętej, oraz z możliwościami jej zastosowania na potrzeby opakowywania towaru. Firmy przemysłowe korzystają z owijarek do palet, które automatycznie pakują każdy towar za pomocą folii stretch. Istnieje możliwość zaopatrzenia się w specjalny dyspenser do folii wraz z odcinaczem, co zdecydowanie ułatwia manualne korzystanie z tego rodzaju artykułów pakowych. Folie stretch dostępne są w różnej konfiguracji, warto więc zapoznać się z dostępnością i rodzajami folii. Możemy dobrać do własnych wymagań długość, szerokość, grubość, a także odcień kolorystyczny folii.