Bazy pod lakier żelowy

 

Kosmetyczki, które na co dzień zajmują się profesjonalnym manicure i pedicure wiedzą jak należy przedłożyć w płytkę paznokcia oraz nałożyć piękny i kolorowy lakier. Przede wszystkim należy przygotować odpowiednie płytkę naturalną by żel lub hybryda odpowiednio się do niej przyczepiły. To pozwala na długotrwały i piękny manicure.

Bazy zwiększające przyczepność lakieru

lakier podkładowy do paznokciKażda kosmetyczka wie, że odpowiednio nałożony lakier będzie się utrzymywał na paznokciu nawet do trzech tygodni. Niestety jeśli płytka paznokcia jest źle przygotowana to lakier odpryskuje nawet po kilku godzinach. Wtedy klientka będzie niezadowolona i więcej do nas na manicure lub pedicure po prostu nie wróci. Dobry lakier podkładowy do paznokci to koszt około 10 złotych. Zwiększa on przyczepność oraz dzięki temu sprawia, że przez długi okres czasu nasze paznokcie są piękne i zadbane. Dodatkowo taka baza pod żel hybrydowy sprawia, że nasza Płytka jest dosyć zma to wiona. Oczywiście bardzo pod profesjonalne pedicure i manicure możemy nabyć nawet w popularnych drogeriach, a już na pewno w sklepach internetowych. Jest to lakier, które bardzo szybko wysycha na naszej płytce paznokcia oraz nie powoduje klejenia siał. Nie trzeba go utwardzać w lumpie ledowej dzięki czemu może być stosowane nawet w domu. Są to lakiery przeźroczyste, które nie nadają naszym paznokciom żadnego koloru.

Sklepy z wyposażeniem dla kosmetyczek mają przepełnione półki. Znajdziemy w nich wszystkie przydatne oraz niezbędne produkty, dzięki którym wyczaruje my piękne paznokcie. Na pewno do podstawowych takich produktów należy baza pod lakier hybrydowy oraz pod żel. Taki lakier podkładowy to koszt zaledwie 10 zł, a przedłuży żywotność naszego lakieru kolorowego. Zatem może być stosowany nie tylko przez profesjonalistki, ale także w zaciszu domowym.

W sklepie: https://www.lafemme.pl/ dostępne są lakiery podkładowe.