Domowe metody przedłużania włosów

Chcąc mieć piękne i długie włosy wcale nie musimy korzystać od razu z profesjonalnych zabiegów fryzjerskich opierających się na ich przedłużaniu. Istnieją bowiem inne sposoby pozwalające nam przedłużyć takie włosy w domu bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wizytą u fryzjera. Metoda ta jest świetna zwłaszcza dla kobiet, które wcześniej długich włosów nie miały.

Doczepianie włosów metodą clip in

doczepiane włosyPrzedłużanie włosów jest obecnie coraz bardziej popularną usługą u fryzjera, jednak jak wiadomo jest to dosyć kosztowny zabieg na który nie każdą kobietę stać lub też nie każda z nas chce ryzykować nie wiedząc, czy w ogóle w takich włosach będzie nam do twarzy bądź wygodnie. Dlatego świetną alternatywą mogą okazać się doczepiane włosy metodą clip in. W sklepach internetowych znajdziemy je bez problemu. Występuję one zarówno w wersji włosów naturalnych, jak i syntetycznych z domieszką naturalnego włosa. Włosy te umocowane są do taśm o różnej szerokości. Od wewnętrznej ich strony znajdują się specjalne płaskie spineczki dzięki którym wpinamy takie pasemka tuż przy nasadzie głowy. Jest to metoda bardzo podobna do kanapkowej z tą różnicą, że tasiemek z włosami nie naklejamy, a właśnie wpinamy mogąc je zdjąć w każdym momencie. Taśmy są bardzo cieniutkie, więc noszenie takich włosów nie powoduje dyskomfortu. 

Choć mogłoby się wydawać, że taka metoda jest fajną alternatywą dla osób cierpliwych to warto zaznaczyć, że zakładanie takich włosów przez osobę niewprawioną zajmuje góra pięć minut. Z czasem jesteśmy w stanie założyć je w błyskawicznym tempie, co stanowi ogromną zaletę. Pamiętajmy też, że takie włosy są znacznie tańsze aniżeli zabieg przeprowadzany u fryzjera, a jeżeli nie będą nam one odpowiadać zawsze możemy je komuś odsprzedać.