Elektrycznie regulowane i w pełni zautomatyzowane biurko

W naszej firmie ostatnio przeszliśmy ogromną zmianę. Po remoncie oprócz nowej podłogi i ścian pojawiło się sporo nowego wyposażenia. Jako pracownicy byliśmy w ogromnym szoku, kiedy po powrocie z urlopu naszym oczom ukazały się zupełnie nowe miejsca pracy. Największe wrażenie zrobiły nowoczesne biurka. Wcześniej każdy z nas miał typowe, zwykłe biurko z sieciówki, a teraz pojawiły się innowacyjne, z funkcją regulowania wysokości.

Lepszy komfort dzięki zautomatyzowanym biurkom regulowanym elektrycznie

zautomatyzowane biurka regulowane elektrycznePraca w korporacji nigdy nie wydawała mi się przyjemna. Mnóstwo ludzi, a do tego wyścig szczurów powodował, że nigdy nie chciałem w takim miejscu pracować. Los chciał inaczej i krotko po studiach zupełnie przypadkiem trafiłem do firmy, w której pracuję do dzisiaj. Gdyby ktoś mi powiedział, że będę tutaj pracownikiem z największym stażem, to chyba bym nie uwierzył. A jednak, doczekałem się tego momentu, a co więcej lubię kolegów z pracy i przełożonych. Kiedy dostaliśmy nowe miejsca pracy, czułem ogromną wdzięczność, że pracodawca dba o nasz komfort pracy. zautomatyzowane biurka regulowane elektryczne to naprawdę bardzo przydatne wyposażenie biur. Jak wiadomo w dzisiejszych czasach większość z nas ma problemy z bólami pleców. Często pracujemy po kilkanaście godzin dziennie. Mamy do dyspozycji w pracy kącik, gdzie można się zrelaksować, jednak to nic w porównaniu z odpowiednim dostosowaniem biurka do swoich potrzeb. Każdy z nas jest różny, ja jestem wysokim i szczupłym mężczyzną więc ciężko, żeby każdemu zwykłe biurka odpowiadały. Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu, każdy pracownik wiedział jak powinien dostosować biurko do swoich potrzeb, a w razie potrzeby w każdej chwili można tę wysokość zmienić i wyregulować je na nowo.

Wśród znajomych wszystkim się chwalę jakie udogodnienia mamy w naszym biurze. Niby tylko biurko, a jednak teraz po kilkunastu godzinach pracy siedzącej nic mnie nie boli. Już nie pamiętam, kiedy ostatnio sięgałem po leki przeciwbólowe, co wcześniej zdarzało mi się bardzo często. Uważam, że taka inwestycja bardzo popłaci naszemu kierownictwu, bo zdrowy pracownik, to dużo wydajniejszy pracownik. I wiem, że to nie tylko moje zdanie. Wszyscy koledzy z działu są biurkami zachwyceni i widzą same pozytywy.