Niewidzialny podsłuch w telefonie

Większość z nas telefon wykorzystuje do kontaktowana się ze znajomymi oraz rodziną czy korzystania z internetu. To z pewnością przedmiot, z którym nie rozstajemy się nawet na chwile. Jednak telefon może być także pomocny w wielu sytuacjach.

Dla kogo są podsłuchy w telefonie?

podsłuch do telefonuŚledzenie, nagrywanie czy podsłuchiwanie jest typowe dla małżonków, którzy chcą sprawdzić wierność współmałżonka. Jednak dzisiejsze technologie pozwalają na szersze zastosowanie takich działań. Przede wszystkim z podsłuchu korzystają rodzice, którzy w ten sposób chcą kontrolować swoje pociechy. Jest to bardzo proste, gdyż podsłuch do telefonu jest zainstalowany w aparacie w sposób niezauważalny i umożliwia monitoring w rzeczywistym czasie. Wystarczy pobrać ze strony sprzedawcy specjalne oprogramowanie, które instaluje się w telefonie. Od tego czasu można zdalnie kontrolować co robi dziecko, gdzie się znajduje czy nawet z kim się kontaktuje. Podsłuch jest na tyle sprytny, że umożliwia nagrywanie rozmów oraz tła, przeglądanie smsmów i kontaktów, a nawet sprawdzać strony internetowe na jakie wchodzi dziecko. Oprogramowanie jest płatne w formie miesięcznego abonamentu, który średnio wynosi około sto – sto pięćdziesiąt złotych. Klient otrzymuje codziennie raporty z kontroli na maila oraz możliwość sprawdzania podsłuchiwanego aparatu z innego telefonu. Często za pomocą tego narzędzia, ludzie dbają o bezpieczeństwo seniorów w swojej rodzinie, ale nie brakuje także zastosowań w celu wykrycia ewentualnej zdrady.

Omawiany podsłuch można wykonać na dowolnym telefonie. Konieczne jest jedynie zainstalowanie oprogramowania w momencie, kiedy właściciel aparatu nie ma go przy sobie. Nie ma on żadnej ikony, ani nie pozostawia po sobie śladu, zatem właściciel nie jest świadomy podsłuchu.