Potrzebowałam dobrego doradcy podatkowego

Swoją firmę prowadzę już kilka lat. Wraz ze wzrostem doświadczenia, myślałam że nic mnie nie jest w stanie tutaj zaskoczyć. Jednak ostatnio weszły nowe przepisy podatkowe, przez które całkiem nie wiedziałam, co powinnam teraz zrobić i jakiej wysokości podatki odprowadzać. Musiałam znaleźć jakiegoś doradcę, który pomoże mi to wszystko uporządkować.

Skorzystałam z usług dobrego doradcy podatkowego

doradca podatkowy tarnowskie góryZależało mi na tym, aby znaleźć dobrego doradcę, który posiada dużą wiedzę i doświadczenie w sprawach takich jak moja. Potrzebny mi był naprawdę solidny i rzetelny doradca podatkowy Tarnowskie Góry to duża miejscowość, dlatego bez problemu udało mi się znaleźć odpowiednią osobę. Był to doradca, który swoją kancelarię prowadził już od kilkunastu lat i miał bardzo dobre rekomendacje poprzednich klientów. Wiele osób chwaliło go za pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdej sprawy. W dodatku ceny jego usług były stosunkowo przystępne, a czas oczekiwania na spotkanie krótki. Zdecydowałam się więc udać do niego po poradę podatkową. Zadzwoniłam na podany na jego stronie internetowej numer telefonu i umówiłam się na spotkanie na następny dzień roboczy. Jego kancelaria znajdowała się w samym centrum Tarnowskich Gór, dlatego nie miałam problemu z dotarciem na miejsce. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Przede wszystkim dlatego, że okazał się on bardzo rzetelnym i solidnym doradcą podatkowym. Umiał wszystkie zagadnienia bardzo dobrze mi wytłumaczyć, dlatego sama nabrałam dużej wiedzy na temat tego, co i dlaczego powinnam teraz zrobić, i jakie przyniesie to konsekwencje prawne. Dzięki temu udało mi się przeprowadzić w swojej firmie odpowiednią optymalizację podatkową. Jestem bardzo zadowolona z takiego obrotu spraw.