Pomocna poduszka rogal dla mam karmiących

Każda mama stara się by karmić swojego noworodka piersią. Jest to mleko, które według światowej organizacji zdrowia jest dla noworodka najlepsze. Nawet do szóstego miesiąca życia wystarczy krótko ono by zaspokoić wszystkie potrzeby żywieniowe małego niemowlaka. Dla większej wygody można zakupić poduszkę do karmienia, która pomoże w przybraniu odpowiedniej pozycji.

Rogal o różnych rozmiarach

poduszka do karmieniaPolecana przez wszystkie mamy poduszka do karmienia występuje w kształcie rogala. Taka poduszka zdecydowanie ułatwia ustawienie maluszka do piersi mamy. Nie obciążone są ręce mamy bo maluch leży na poduszce. Plusem jest również ilość kombinacji ułożenia dziecka na poduszce. Cena za rogala zależy od jego wielkości. Można kupić go już od 50 złotych. Za dużego rogala poduszkę, który ma wymiar około 1 m, zapłacimy 100 złotych. Wszystkie tego typu poduszki mają zdejmowany pokrowiec zapinany na zamek błyskawiczny. Dzięki temu poszewkę można często prać, w środkach do prania odzieży dziecięcej. Każda mama powinna zakupić taką poduszkę jeszcze przed rozwiązaniem. Dzięki temu będzie spokojna o pierwszy etap karmienia piersią. W sklepach internetowch często mamy większy wybór niż w sklepach stacjonarnych. Warto mieć taką poduszkę jeśli zamierzamy karmić długo piersią.

Dokonanie wyboru o zakończeniu karmienia piersią jest często dla mam bardzo przykre. Chyba, że zrobiły to bo nie czerpały z tego aż takiej dużej przyjemności. Na pewno dla większej wygody mamy często karmią na leżąco swojego dzidziusia. Poduszka do karmienia może bardzo ułatwić karmienie piersią. Tym bardziej, że przydaje się ona także w okresie ciąży pod bolący kręgosłup dla mamy. Poduszka rogal z wymiennymi poszewkami musi być kupiona już na etapie kompletowania wyprawki szpitalnej.