Poszukiwania pięknych świec zapachowych

 

Nie wiem z czego mi się to wzięło, ale od dziecka bardzo lubiłam patrzeć się na ogień. Uwielbiałam wszelkie ogniska, czy kominek w babcinym domu. Niestety, aktualnie mieszkałam w bloku i nie mogłam sobie pozwolić ani na kominek, ani na zbyt częste wypady za miasto. Jedyną namiastką mojej pasji pozostawało patrzenie w płomień świeczki. Miałam ich w domu całą kolekcję.

Kupno pięknej, personalizowanej świeczki

personalizowane świece zapachoweBardzo często chodzę po sklepach i kupuje różne, kolorowe świece zapachowe. Muszę przyznać, że czasami wypalam ich nawet kilka w tygodniu. Ostatnio zauważyłam, że w okolicznym sklepie oferują personalizowane świece zapachowe. Nie mogłam nie wstąpić tam i nie zapytać o szczegóły tej oferty. Dowiedziałam się, że mogę zamówić personalizowaną świeczkę o wybranym przeze mnie wariancie zapachowym, która będzie miała wybrany przeze mnie kształt. W przypadku świec w szklanych pojemnikach, możliwa jest również personalizacja samego opakowania. Od razu zdecydowałam się zamówić taką świeczkę. Na realizację zamówienia musiałam poczekać zaledwie kilka dni. Kiedy dowiedziałam się, że świeczka jest gotowa do odbioru, od razu się tam udałam. Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z zakupionego produktu. Przede wszystkim świeczka została wykonana ręcznie z wegańskiego wosku i nie zawierała w swoim składzie, żadnych substancji chemicznych, które uwalniałyby się do atmosfery podczas jej spalania.

Dodatkowo miała ona ekologiczny, drewniany knot. Dzięki temu również równo się wypalała. To było dla mnie równie istotne jak fakt, że miała ona delikatny kwiatowy zapach. Jej aromat unosił się w pomieszczeniu nawet przez kilka godzin po zgaszeniu świecy. Właśnie na czymś takim mi zależało. W przyszłości z pewnością jeszcze skorzystam z tej oferty personalizowanych świec.