Szukanie szkolenia ze stylizacji paznokci

 

Co miesiąc chodzę do kosmetyczki, by zrobić sobie paznokcie. Nie ukrywam, że zaczyna się to robić powoli męczące. Nie dość, że muszę dużo płacić, to jeszcze nie zawsze jestem zadowolona z efektów. Starałam się już zmieniać kosmetyczki, ale na to samo wychodzi. Postanowiłam, że poszukam sobie jakiegoś szkolenia ze stylizacji paznokci i sama je będę robić u siebie w domu. Myślę, że będę je robić lepiej od niejednej kosmetyczki.

Zapisanie się na szkolenie ze stylizacji paznokci

idealne szkolenie - stylizacja paznokci w śląskuNamówiłam moją koleżankę, byśmy razem poszły na takie szkolenie. Trzeba je tylko dobrze znaleźć. Nie każde firmy szkoleniowe chcą uczyć prywatne osoby. Zazwyczaj stawiają na szkolenie profesjonalnych kosmetyczek. Postanowiłyśmy poszukać jakiegoś szkolenia przez Internet. Wpisałyśmy w wyszukiwarkę: idealne szkolenie – stylizacja paznokci w śląsku. Okazało się, że są takie szkolenia, na które mogą się zapisać takie osoby, jak my. Od razu zapisałyśmy się na listę. Musiałyśmy poczekać kilka dni na potwierdzenie, gdyż było podkreślone, że jeżeli nie zbierze się odpowiednia ilość osób, to szkolenie się nie odbędzie. Na szczęście znalazło się tyle chętnych kobiet. Samo szkolenie rozpoczęło się po tygodniu. Ma ono trwać kilka tygodni. Spotykać będziemy się raz na tydzień. Na każdym takim spotkaniu będziemy się uczyć coraz to nowszych rzeczy. Pierwsze spotkanie, to było omówienie teoretyczne, dotyczące paznokci, skóry, a także różnych metod malowania. Na drugim mogłyśmy zacząć same malować paznokcie i używać do tego lampy UV. Nigdy wcześniej nie suszyłam lakieru w ten sposób. Bardzo ciekawy jest ten sposób. Kolejne spotkanie to było zdobienie paznokci, a także wydłużanie ich. Dostałyśmy na koniec pakiet startowy, dzięki czemu mogłyśmy same w domu uczyć się stylizacji własnych paznokci. Jesteśmy ogólnie bardzo zadowolone.

Po tych kilku ciekawych spotkaniach, nauczyłam się sama wydłużać paznokcie. Jak nauczę się jeszcze malowania paznokci hybrydami, lub żelem, to wtedy już całkowicie będę je mogła sobie sama robić. Był to bardzo ciekawy cykl szkoleń. Naprawdę nie żałujemy, że się na nie zapisałyśmy. Od teraz nie muszę już chodzić do kosmetyczki, by robiła mi profesjonalnie paznokcie. Pomału mogę je zrobić już sama, albo będziemy z koleżanką robić je sobie nawzajem.