Firma do układania kostek brukowych

Pracuję w Urzędzie Miasta. Dostałam zlecenie od szefa, by poszukać jakiegoś wykonawcy, który ułoży nam kostkę brukową na chodniku. Dostaliśmy fundusze na remont chodnika w centrum miasta, więc zabieramy sie do realizacji. Oczywiście zależy nam na znalezieniu taniej firmy, ale też takiej, która zrealizuje swoją pracę dobrze, bez żadnych zastrzezeń. 

Zamówienie firmy do układania kostek brukowych

układanie kostki brukowej - łódzkieOgłosiłam przetarg na układanie kostki brukowej. Czekam już tydzień. Na razie zgłosiły się dwie firmy. Pozostał jeszcze jeden tydzień. Jestem ciekawa, ile firm sie zgłosi jeszcze. Zakupiliśmy w międzyczasie kostkę brukową. Jest ona w różnych kolorach, więc projekt będzie musiała opracować również ta firma. Po kolejnym tygodniu przyszło do nas jeszcze pięć zgłoszeń. Ogólnie mamy siedem firm. To bardzo dużo. Ciężko było wybrać konkretną firmę, ponieważ dwie wyrózniają się ceną. Ustaliłam z szefem, że sprawdzę opinie na ich temat. Może nie należy to do profesjonalnej oceny, ale na pewno pomoże nam to kogoś wybrać. Wpisałam w wyszukiwarkę internetową: układanie kostki brukowej – łódzkie. Faktycznie przeczytanie tych opinii dużo nam dało. Mianowicie pozwoliło nam wybrać konkretną firmę, która podejmie się układania kostki brukowej na chodniku. Podpisaliśmy z nimi umowę i już po kilku dniach zabrali się do pracy. Przedstawili nam projekt ułożenia kostki. Ma ono duże znaczenie, gdyż kostki są różnego koloru i trzeba tutaj zadbać o dobrą ekspozycję i kompozycję chodnika. Projekt bardzo nam się spodobał, więc wyraziliśmy zgodę, na układanie chodnika. Najpierw pracownicy musieli wysypać ziemię i ją wyrównać, nastepnie dopiero wtedy mogli zacząć układać kostkę brukową. Samo układanie chodnika zajęło im trzy dni. To dużo, ale wiemy też, że chodnik ma być ułożony nie w jak najszybszym czasie, ale jak najdokładniej. Jest to ważna inwestycja dla nas.

Chodnik jest już ułożony. Zostało nam jeszcze tylko skontrolować, czy wszystko zostało zrobione zgodnie z planem. Okazało się, że wszystko zostało zrobione zgodnie z założeniami i z naszymi wymaganiami. Nie trzeba robić żadnych poprawek. Zatem możemy przystąpić do realizacji zapłaty za wykonaną pracę. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy w mieście nowy chodnik, co można zapisać do sukcesu.